| anonim_4396 a întrebat:

Dau startul discutiilor! Care sunt vedetele sau trupele pe care le urati cel mai mult?

56 răspunsuri:
| justfriend a răspuns:

Puteai intreba de cele care ne plac laughing

| SabinaAndreea a răspuns:

Top 10 cele mai antipatice vedete din Romania :
1-Simona senzual
2-Monica Gabor fosta Columbeanca laughing
3-Bianca Dragusanu
4-Anna Lesko
5-Alexandra Stan
6-Andreea Tonciu
7-Elena Basescu
8-Adelina Pestritu
9-Inna
10-Catalin Maruta.
Top 10 cele mai antipatice vedete din afara:
1-Justin Bieber
2-Katherine Heigl
3-Madonna
4-Leann Rimes
5-Angelina Jolie
6-Lindsay Lohan
7-Brooke Shields
8-Amanda Seyfried
9-Paris Hilton
10-Natalie Hall
Top-ul din punctul meu de vedere :* PSbig grinoar o mica parte.Ar mai fi multe vedete atat din Romania cat si din afara de trecut pe lista laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing laughing laughing laughing

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Multe trupe populare ajung sa isi schimbe stilul pentru bani si popularitate in Romania sau afara.Ii dispretuisc pentru asta.Si chiar fiecare melodie moderna trebuie sa fie despre iubire despartire blablabla.Era muzici bune s-a incheiat cu ani in urma.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Doub):

Nu incepe cu propaganda religioasa.Horror are dreptate si e clar mai documentat decat tine.Am mai auzit de teoria asta si inclin sa o cred.Argumentele scoase din Biblie sunt IRELEVANTE

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Doub):

Si imi place ideea ca nu crezi in teoria Big Bang.Probabil ca un batran infinit de puternit venit de nicaieri care ne-a creat sa se holbeze la noi cum ne inchinam dar sa nu intervina sau sa lase o dovada cat de mica a existentei lui in afara unei carti srise de ceva nebun e o teorie mai buna.In ce mai crezi? Dragoni, unicorni :0

| Doub a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Nu e propaganda religioasa, e doar libera exprimare a unei opinii."Am mai auzit de teoria asta si inclin sa o cred."-Ok, ma bucur pentru tine.Si ce sa-ti fac eu? Uite e dreptul tau sa crezi in ce vrei si respect asta."Argumentele scoase din Biblie sunt IRELEVANTE"-nu sunt irelavante, probabil nu le intelegi tu.Nu are rost sa continuam discutia asta pentru ca e total in afara intrebarii.Sa ai o zi frumoasa!happy

| Doub a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Ai chef de cearta si nu ai cu cine? Daca tu crezi ca nu ai niciun scop in viata,ca ai aparut dintr-o explozie(apropo cum a aparut explozia? aa, mda din nimic), ca nu-i pasa nimanui de tine., ok respect asta si ma bucur pentru tine, dar asta nu inseamna ca eu nu pot sa cred in ce vreau eu.Si pentru cultura ta generala Dumnezeu a lasat o multime de dovezi ale existentei Lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Doub.Daca nu as crede in Dumnezeu ti-ar mai pasa de mine? Ai mai vorbi cu mine cum o faci acum? Sunt doar curios happy

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai? Te apuca la ore fixe? De ce sa nu vorbesc cu tine? E dreptul tau sa crezi in ce vrei.Normal ca da.

Ps: Imi cer scuze persoanei care a pus intrebarea, dar nah asa deviem noi de la subiect.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ai vorbi dar nu ai face-o cum o faci acum. Conteaza si cat de apropiat esti de celalalt in legatura cu opiniile pe care le ai..Si stai linistita, nemo e intelegatoare.

| Totenn a răspuns:

Camioanie

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Da, mereu. Aveti niste dispute interminabile.Sunteti indragostiti?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios,scuze. Daca avem dispute interminabile asta nu inseamna ca suntem indragostiti, doar avem lucruri in comun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Off esti rea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Glumeam doar.Fac asta destul de des asa ca nu ma luati in serios. Oricum sunteti simpatici cand va certati :3

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu am spus inainte "Si stai linistita, nemo e intelegatoare." deci stai chill m-am prins ca esti de treaba. Nu as putea sa ma cert cu ea. Avem doar niste discutii care cred ca sunt constructive pentru amandoi. Ea ia lucrurile cam in serios big grin Si tare mi-e ca ii s-a facut frica ca dupa mi-a trimis mesaj in legatura cu ce am zis ca sa continue oarecum discutia laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"Si tare mi-e ca ii s-a facut frica."-Tremur.Cred ca o sa ma sinucid de fricastraight face..." Nu as putea sa ma cert cu ea."-Eee nulaughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ps: Mi-am dat seama ca e o fata de treaba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Chiar nu as putea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Leaooooo! Esti o lea! crying

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Care-i faza cu "leaoo"?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu mai conteaza happy

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Doub):

Banuiesc ca esti liber sa crezi in ce vrei si sa fi cat de extremist vrea mushiul tau.

| Doub a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Atata timp cat nu fac rau nimanui, da. Pot sa fiu cum vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Uneori faci rau...Chiar daca nu iti dai seama...