| salootTPU a întrebat:

Ii adevarat despre lady gaga ca ii barbat? majoritatea spun ca da!?

Răspuns Câştigător
| All3 a răspuns:

Nu este barbat pentru ca in primul rand nu are trsaturile unuia si in al doilea rand se va casatoru in luna decembrie. tongue

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

laughing) nu e o tanara domnisoara

| Anileda a răspuns:

E extraterestru!

Răspuns utilizator avertizat
| SentimenteColorate a răspuns:

laughing) nu e barbat dar cam se face dee machiju ei laughing)

| amanda33 a răspuns:

Buna. nu nu e barbat. e femeie in toata regula si a pozat si in playboy. asa are ea vocea mai groasa happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da, maine dimineatalaughing. Simple zvonuri pe care ea nu le infirma pentru a creste in topuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-aia s-ar f... cu ea atatia barbati...
http://geografilia.blogspot.com (pentru cei interesati)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred chestia asta nici in 1000 de ani.
Cum sa fie barbat? laughing
Toata lumea crede tot ce vede pe net...