| aragon18 a întrebat:

Este adevarat ca Lady Gaga e barbat? straight face

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Ultimul zvon care circula despre Lady GaGa este ca excentrica artista ar fi de fapt barbat.

Asta dupa ce GaGa si-a expus lenjeria intima intr-un concert, care parea sa ascunda un penis.

Cantareata americana in varsta de 23 de ani creeaza controverse pretutindeni cu un clip in care apare in ipostaza unui hermafrodit.

De altfel, Lady GaGa a postat un citat pe blogul "Gone Hollywood", in care ar fi recunoscut ca are si organ sexual masculin: „Da, am un penis. Am si organ genital masculin, si organ sexual feminin".

Eu personal cred ca nu este dar mai sus este citat de pe un site si poate exista un sambure de adevar.

81 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da e hermafrodit, dar nu e sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este barba pentru ca are un corp prea frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca lady gaga nu este barbat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat ca a fost barbat...in urma cu cativa ani a vrut sa guste din viata femeilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu barbat am vazut poze cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fan lady gaga si nu ma intereseaza daca este hermafrodita sau nu pana la urma urmei a controlat. o cineva intre picioare sa vada ce are. ziceti si voi ca nu e asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fan lady gaga si nu ma intereseaza daca este hermafrodita sau nu pana la urma urmei a controlat.o cineva intre picioare sa vada ce are. ziceti si voi ca nu e asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E barbat i-se vede...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca cineva care se poarta si arata atat de feminin sa fie barbat! oricum ar fi, e alegerea ei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cred desi uni zic ca este...alti zic ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ciudat ca lady gaga este barbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| AntoniaOrman a răspuns:

Nu fato, normal ca nu.

| ilink a răspuns:

Nu nu e adevarat.sunt doar zvonuri

| eliselis a răspuns:

Nu

| dydyduk a răspuns:

Am fost la doua concerte de ale ei si am stat in primele locuri. pot sa va asigur ca e femeie si nu barbat.paparazzi speculeaza tot felul de prostii. dupa parerea mea sunt mai prosti aia care ii cred

| diavolita_4156 a răspuns:

Urat. Lady Gaga nu e barbat. E femeie. ( http://3.bp.blogspot.com/......y_gaga.jpg ). Pana si wikipedia va contrazice. http://en.wikipedia.org/wiki/Lady_gaga