| Unghiutze a întrebat:

Hey! Am o intrebare cam stupida.Sa incep cu inceputul. De cand eram mica imi placea la nebunie sa cant, cantam toata ziua! Si acum fac la fel. Doar ca sunt o afoana, si totusi imi place prea mult muzicacrying Cum as putea sa imi imbunatatesc vocea...Adica sa nu mai fiu chiar atat de afoana. Exista tratamente naturale stiam doar ca mierea ajuta la voce dar voi mai stiti altceva?
P.S.: Stiu ca e cam stupida intrebarea, dar...

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si? Canta in continuare.
Doar nu poti sa devii cantareata, dar in rest cine te opreste?

| WR104 a răspuns:

Incearca sa canti la un instrument daca vocea nu te ajuta.
Succes!