| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre Adam Lambert?

Din trei puncte de vedere:

*artist si viata de scena

*viata personala

*controversele: este gay declarat si are un tatuaj/e cu ochiul lui horus(ochiul atotvazator)

Răspuns Câştigător
| MissDevilish666 a răspuns:

Bună.
Are o voce bună, pot spune că îmi plac unele melodii. N-am nici o problemă cu viața lui personală, fiercare e liber să facă ce vrea.

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Mie mi se pare doar un om care arată grețos de oribil, se îmbracă precum femeile urâte și cântă o muzică de căcat.
Puțin îmi pasă de orientarea lui sexuală. Era la fel de penibil și neascultabil și heterosexual.

| Teardrop a răspuns (pentru Wøodenpints):

QUEEN nu e muzică de căcat.
Ce ar trebui să cânte ca să-ţi satisfacă nevoile auditive? Manele?

| Wøodenpints a răspuns (pentru Teardrop):

N-am zis nimic de Queen. Queen cântă bine. Sau mă rog, cânta. Când era Freddie solist.
Acum e de căcat. Omușoru ăsta e penibil și cântă ca un hoit.

| Teardrop a răspuns (pentru Wøodenpints):

"Omuşoru" ăsta cânta melodii ce odată o fost cântate şi/sau scrise de Freddie, pe acordurile trupei Queen. Şi aceeaşi trupă Queen, care înainte de '91 cânta cu Freddie l-au ales ca să-i cânte melodiile într-un concert tribut.

Freddie era homosexual, şi asta nu-i diminua cu nimic talentul imens pe care l-a avut.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Teardrop):

Ai înțeles cam cât ar înțelege cea mai putrezităscândură dintr-un veceu rural din răspunsul meu.
N-am nimic cu faptul că era homosexual. Nu discriminez pe baza preferințelor sexuale.
Freddie cânta bine. A fost una din cele mai bune voci din secolul trecut.

Pârțarul ăsta care arată ca un vampiraș în calduri, nu cântă bine deloc. Dacă membrii trupei Queen l-au ales pe el, asta nu înseamnă că ar trebui să fiu de acord cu ei și să-mi placă. Mna, probabil voiau să păstreze tradiția și să aibă tot un homalău ca solist.