| Bogdanpalintineanu a întrebat:

voua si se pare ca aveti o senzatie ciudata sau anornala cand priviti in ochi o persoana bolnava psihic? Sau ati auzit ca se zice ca nu e bine sa privesti o astfel de persoana? Credeti ca estfel de persoane pot chiar deochia?

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Eu cred că multe peroane bolnave psihic au demoni în sufletul lor și de aceea când le privești ai senzația că altcineva se uită prin ochii lor la tine și care te pot influența negativ acei demoni dar poți și porunci ca acei demoni să plece, să eliberezi persoana și ea poate redeveni normală.

| Bogdanpalintineanu explică (pentru ania):

Esti cam de aceeasi parere cu a mea

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superstiții stupide.
Nu am avut o senzație ciudată, adică mă uitam la ea ca la orice altă persoană, nu am făcut o diferență, probabil pentru că m-am obișnuit cu ea și o cunosc de când mă știu, asta în cazul mătușii mele, am întâlnit și alte persoane bolnave psihic, nu era vorba de superstiții când le priveam ciudat, doar că erau foarte periculoase și îmi era frică de ele.
Nu am auzit despre faptul că pot deochia, acum aflu și eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deochiul este foarte greu de facut, trebuie sa ai o minte foarte puternica, si nu cred ca nebunii o au asa. http://bucurialuisatan.com/deochiul/

| Bogdanpalintineanu explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa intru in starea aia de transa, ce sfaturi imi dai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdanpalintineanu):

Trebuie sa-ti dezvolti metoda ta, site-ul dispune si de un forum bucurialuisatan.com/forum, dar esti initiat? Daca nu, nu fa nicio practica de acolo.

| Bogdanpalintineanu explică (pentru anonim_4396):

Daca te referi la dedicat, nu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdanpalintineanu):

Atunci nu este recomandat sa le faci, intrucat nu esti protejat Spiritual, si se pot amesteca diverse entitati, riscand chiar sa fii posedat, in special ingerii. Dar documenteaza-te in continuare si ia o decizie, nu te grabeste nimeni.

| Nitroblast a răspuns:

Deci daca ma uit in oglinda fara sa stiu/sa recunosc faptul ca nu sunt intreg la cap, sunt in pericol. Bine de stiut.

E doar in cap chestia asta. Daca nu ai sti despre x ca e psihopat, te-ai uita la el ca la o persoana normala.

| AnonimSuprem1 a răspuns:

Nu - e frica ta sa nu ajungi ca el, de aceea ai aceasta senzatie de frica sa nu ti se intample si tie aceste probleme, si de aia te indepartezi de acea persoana, fiindca in creierul tau este informatia ca ti se poate intampla rau.

Întrebări recente