| Kalla a întrebat:

Ce ii cumperi unui satanist spiritual de Samhain (31 Decembrie).Ea mi-a spus sa-i cumpar o mica statuie a lui Baphomet dar nu stiu unde s-o cumpar sau cat costa. Funda pentru cine ma ajuta.

p.s. cine are chef de glume sau nu stie raspunsul exact la intrebare este rugat sa nu raspunda.

15 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

De ce? Nu asta spune religia ei sa faca? Si totusi ea da dovada de discriminare.

| RAY a răspuns:

Pana atunci ai tot timp sa gasesti ce sa-i cumperi parerea mea

| ErrorFound a răspuns:

Cu placere:
http://www.themysticcorner.com/......yImage.asp

*Aveti o prietenie frumoasa, ma bucur ca nu lasi religia sa o distruga*

| Miauti a răspuns:

In locul tau alegeam sex in 3. ce zic eu 3, mai bine in 10. Sper sa ma invitati! happy

I ai o carte! sau cristale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumanari negre sunt foarte rare, tamaie (dar nu de biserica), pentagrama intoarsa, etc.
http://www.angelfire.com/empire/serpentis666/Online_Store.html
Uite de aici poti sa cumperi.

| BlackSulphur a răspuns:

Da-i bani, sigur o sa-i placa.

| Kalla explică (pentru BlackSulphur):

A zis ca ar fi cea mai fericit daca i-as cumpara ceva satanist.Pe cat banii pot sa vina de la satana nu cred ca ar fi prea fericita sa-i primeasca.

| RuxandraBianca a răspuns:

Esti prietena cu o satanista?
si ti-a spus sa-i cumperi o satuie cu un demon...si tu vrei sa i-o cumperi...
halal crestina. degeaba dai din gura pe TPU mai draga, ca esti mai rau decat un ateu

| Kalla explică (pentru RuxandraBianca):

Este cea mai buna prietena a mea ok?
"O satanista" o spui de parca ar fi un animal.Ce a ales este numai treaba ei iar noi trebuie sa ne iubim aproapele.Ea nu mi-a facut nimic niciodata, de ce trebuie s-o urasc?
Nu-mi place ca trebuie sa dau bani pe chestii spurcate si sataniste, bine? Dar nu vreau sa pierd prienia cu ea din cauza unui demon care de la mine nu o sa aiba decat ura.
In plus m-am gandit sa ii cumpar un lantisor cu o stea.E mai putin satanist.M-am uitat pe internet la cum arata o statue cu Baphomet si imi vine sa vomit numai sa o vad.

| RuxandraBianca a răspuns (pentru Kalla):

Bai fata! tu stii ceva despre satanism?
am vorbit odata cu unu satanist care nu mai vroia sa fie, si ma gandeam sa vb cu el despre Dumnezeu, dar degeaba...in fine
tu stii ca astia isi vand sufletul diavolului? mi-a spus ca un demon l-a pus sa semneze cu sangele lui o chestie in care scria ca il recunoaste pe lucifer ca fiind singurul lui domn si ala care ne-a creat. si mai scria in chestia aia ca il reneaga pe Dumnezeu, si mai ales pe Isus Hristos.
si mai gandeste-te, Dumnezeu e cumva prieten cu al rau?
dar stai...nu ai cum sa renunti la o prietena asa de buna...care i se inchina lui Satan

| Wehrmacht a răspuns (pentru RuxandraBianca):

"Iubeste-ti aproapele". Deci tu esti mai crestina decat ea?

| ErrorFound a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Adica ateii sunt rai? Multi sunt mai umili ca tine si stiu mult mai multe decat ai stiut tu vreodata.

| Exilee a răspuns (pentru Wehrmacht):

Da-ti 2 palme happy

| RuxandraBianca a răspuns (pentru ErrorFound):

Asa este

| Mămăligă59 a răspuns:

" Nu vă înjugaţi la un jug nepotrivit cu cei necredincioşi. Căci ce legătură este între neprihănire şi fărădelege? Sau cum poate sta împreună lumina cu întunericul?
Ce înţelegere poate fi între Hristos şi Belial? Sau ce legătură are cel credincios cu cel necredincios?"- 2 corinteni 6:14, 15