| AvalohAlyn a întrebat:

Merita omenirea un Sfârșit Al Lumii sau o Apocalipsa iminenta? Lumea e tot mai rea sau e in continuare rea, oamenii aproape majoritatea se închină la bani, provoacă dezastre, războaie, conflicte, corupție, minciuna, răutate, egoism, lăcomie..deci după părerea voastră omenirea și planeta AR TREBUI sa se sfârșească? Sa se termine totul pentru noi? Mai meritam noi timp? Șanse? Sau ar fi cam Gane Over sau așa ar trebui?

1 răspuns:
| halogen001 a răspuns:

Ceva care strica tot, inclusiv ceea ce e bun nu e ceva de dorit si nu e o solutie.