| OmulDeStiinta1986 a întrebat:

Pana la urma mi s-a aratat dumnezeu ieri seara dupa cum a cerut si a zis sa nu mai dati bani la popi ci sa imi dati mie. happy veti urma porunca lui?
pentru cine nu stie ieri am postat: "Cer lui dumnezeu sa mi se arate diseara daca tot e atotputernic. serios. e o cerere legitima. daca e dupa cum spun crestinii ca oamenii au fost creati de dumnezeu, atunci as avea dreptul sa cer sa vad creatorul.

crestinii sa se roage sa imi apara daca tot imi spun ei "ma voi ruga pentru tine".

este legitima cererea mea? maine va spun daca a aparut. "

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Sa rad sau sa plang?!
"Cer lui dumnezeu sa mi se arate diseara daca tot e atotputernic..."

| OmulDeStiinta1986 explică (pentru MskDesign):

Incearca rasu plansu happy

| MskDesign a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

Mai bine rasul laughing

| OmulDeStiinta1986 explică:

Http://bibliapentrusceptici.ro/matei-7/
7. Cereţi, şi vi se va da; căutaţi şi veţi găsi; bateţi, şi vi se va deschide.

8. Căci oricine cere capătă; cine caută găseşte; şi celui ce bate i se deschide.