| Ele1995 a întrebat:

TPU vine Sfarsitu Lumii sigur pe 21 Decembrie 2012 http://www.december212012.com/ au pus si Countdown :)) adica cate ore mai avem de trait :)) si au pus si un joc 2012 pe site :)) =)) la primul nivel te da ca in Filmu 2012 cu masina de trebuie sa mergi repede sa scapi de Sfarsitu Lumii :)) asa al Doilea nivel nu am putut sa il fac pentru ca era cu avionul acela si m-am lovit de un stalp asa si ce vreti sa faceti pina in 21 Decembrie 2012 eu vreau sa ascult Muzica Rock si sa beau Pepsi :)) voi ce vreti sa faceti pina atuncia? Funda cine zice

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Mi se rupe de 2012 si nu vine niciun sfarsit.Da' macar am ce juca in seara asta, multam fain!

| sandra2012 a răspuns:

Citeste Biblia, in special apocalipsa lui Ioan si Matei cand Iisus vorbeste despre viitor. Si vei renunta la ideea ca pe 21 decembrie 2012 e sfarsitul lumii.

| n0matterman a răspuns:

Pleaca-n **** mea.

| PreaSfintitu a răspuns:

Ar trebui sa pui mana pe un abecedar, sa nu mori agramat

| SadBoyForever a răspuns:

Te-a indobitocit credinta! Du-te si te comtroleaza! Ai probleme ment@le, ca sunt ocupat lasa-ma sa joc f! f. a. ca joc finala cupei si n-am chef de glumele tale proaste!

| SadBoyForever a răspuns:

Inca ceva: R3dusii ca tine ar trebui banati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai murit deja in joc naspa fantoma, nu cred ca va veni dar nu-mi pasa mie imi pasa de ziua de maine nu de decembrie 2012