| Ele94 a întrebat:

TPU Sfarsitul Lumii e aproape 2012 21 Decembrie Ora 11:11 GMT ce veti face atuncia eu ascult muzica Rock?

5 răspunsuri:
| anonim4565 a răspuns:

Prostie nu e adevarat.
Vinerea nu stiu ce fac. Oricum nu o sa vad sfarsitul in acea zi.
Caci nici Isus nu stie cand se va sfarsi dapu sa stie niste amarati de maiasi

| Archdaemon a răspuns:

Eu ascult Black Metal

| Nolkyz a răspuns:

Ba... fii macar troll destept.

| CautNume a răspuns:

acum e si o ora?!?! peste o luna aflam si secunda

| aisha91 a răspuns:

Eu o sa dorm probabil dupa o seara iesita in oras... happy stai linistit pana acum au fost destule sfarsituri, nu se va diferentia cu nimic 21.12.12... si in 2011 cica trebuia sa fie sf lumi, si in 2000 si in 1999 deci?!