| Andreszfho a întrebat:

Am căscat dintr-o data si cred ca mi-a intrat un fir de par de la mine in gura, trebuie sa ma îngrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Roxana19928 a răspuns:

Nu. cel mai probabil il vei elimina odata cu alimentele pentru ca parul nu se digera

| Andreszfho explică (pentru Roxana19928):

Are cum sa ajunga in plămâni? Daca am căscat

| Roxana19928 a răspuns (pentru Andreszfho):

Nu, altfel ai fi tusit de iti dadeai organele afara laughing

10 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Nu e in plamani. Daca era tuseai si respirai putin mai greu. Eu si cand am un fir de par in gat tusesc.

| Andreszfho explică (pentru brokxy):

Si daca doamne fereste e in plămâni ce o sa mi se întâmple ca s speriat acum

| BigFootColinde a răspuns (pentru Andreszfho):

Cel mai probabil o sa-l tusesti la un moment dat, daca e acolo. Ii posibil sa-l fi eliminat deja. In cel mai rau caz mori.

| Andreszfho explică (pentru BigFootColinde):

Am Stranutat de vreo 3 ori deci ce zici s-a dus? Respir normal si nu mi vine sa tusesc

| Andreszfho explică (pentru Andreszfho):

?

| Roxana19928 a răspuns (pentru Andreszfho):

Esti ok, nu e in plamani. Calmeaza-te

| Andreszfho explică (pentru Roxana19928):

Multumesc mult

| Roxana19928 a răspuns (pentru Andreszfho):

Nicio problema