| Lalysuka a întrebat:

Am o problema am o scurgere alba si lipicioasa si e foarte enervanta. Va spun ca am 13 ani. Oare ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danaalexa a răspuns:

Daca nu ti-a venit ciclu niciodata, urmeaza sa incepi.

4 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Daca te mananca si e urat mirositoare trebuie sa iti ia secretie chiar de esti sau nu virgina si sa fie analizata in laborator si dupa aceea medicul ginecolog ii va prescrie tratamentul adecvat. Orice femeie trebuie sa faca un examen ginecologic, insa de esti inca virgina, asta trebuie sa o spui medicului ca sa stie. Curaj si multa sanatate si numai bine, Lucien.

| Mikaaa a răspuns:

Mai e o secretie asta se intampla pentru a se pastra vaginul mereu umed deci e ceva normal. poti sa iti pui descret-uri si n-o sa mai fie chiar asa de naspa :X sper ca te-am ajutat

| Deer a răspuns:

Este o secreție vaginală care menține vaginul umed și îl "curăță" de impurități, toxine și alte chestii... Folosește Discreet sau ceva asemănător.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti vine ciclul