| Denisuk21 a întrebat:

Am o problema de câteva zile. Mă dor sânii și nu înțeleag de ce. Ciclul menstrual mi-a trecut acum o săptămâna. Menționez ca am și dureri asemănătoare crampelor menstruale. Ma simt obosita și amețită in permanenta.Am făcut un test de sarcina și a ieșit negativ. Ce sa înțeleg? E vorba despre o posibila sarcina sau dereglări hormonale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iei ceva medicamente?

| slayer09 a răspuns:

Traiesti in stres? frici? sa nu fie vreun inceput de anxietate. Analizeaza-ti singura situatia, ce ai facut gresit din punct de vedere al corpului: l-ai obosit, ai fost stresata, ai avut contact sexual, ti-a fost frica, ai ganduri de tristete, te simti inutila, esti lenesa.fa-ti singura o evaluare psihica si poate o sa iti dai singura seama cam ce ai, in mare parte, dar mergi si la medic si fa-ti niste analize, poate ai carenta de vitamine, dar si carenta este dintr-un anumit motiv negativ al actiunii psihicului tau.