| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, de 2 zile simt ca ma apasa ceva pe tampla dreapta, simt ca am si uurechea infundata
Pe Scurt imi simt jumatate din partea dreapta a capului infundata(o apasatura incomoda)
am 14ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| DrA a răspuns:

Salutare. Cred ca cel mai bine ar fi sa fugi la un medic de ORL. este foarte probabil sa ai un dop de cerumen si doar la ORL poti rezolva problema. Succes

| dragos9234 a răspuns:

Poate fi o pareza faciala, du-te la medic.

| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu informatii despre Pareza Faciala.

http://www.topmedica.ro/......imetrica/.

Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)

| MihaiEddy93 a răspuns:

Du-te urgent la medic. e foarte posibil sa ai un dob de ceara in urechea dreapta. Cel mai probabil iti va scoate dopul. Stai linistit ca nu vei simti nimic. E ca o mica pompa cu care iti va scoate dopul. In juma de scunda te-a reparat.

| AN0NIN a răspuns (pentru MihaiEddy93):

Pai aud la fel de bine cu ambele urechistraight face