| deyu121 a întrebat:

Sunt nevoita sa i-au planta LUCERNA VERDE.Nu este pastila, ci o pulbere care se dizolva in apa.E verde.Ce gust are? Cei care ati consumat imi puteti spune cate ceva despre ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doesntmetter a răspuns:

Să iei, nu să i-ei. Nu m-am putut abţine.

| deyu121 explică (pentru doesntmetter):

Alooo? Uita-te mai bine in cartile de romana

| Elena_Monica_1997_mv0A a răspuns (pentru deyu121):

Poftim?

| deyu121 explică (pentru Elena_Monica_1997_mv0A):

Nu cu tine aveam