| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa ma ajutati, am un caine din rasa Amstaff, are 4 ani, la mine e de jumatate de an, pana acum am avut mici probleme cu el, cum ar fi dereglari cu stomacul, intepaturi la labe dar azi s-a intamplat ceva groaznic, totul a fost ca in fiecare zi, dar pe la ora 8 si 50 seara a inceput cosmarul.
Dupa ce i-am dat mancare nu a terminat bine de mancat ca a cazut jos si a inceput sa se intinda, eram in trecere pe acolo si am vazut cum cainele meu se chinuie deodata, am inceput sa sa fac niste manevre sa vad daca e inecat, nu era, dar bietul de el tot se intindea asa de tare, se intindea ca aproape ii plesnea pielea, l-am scos din spatiul lui si i-am dat drumul sa umble dar mergea ca beatul si deodata cadea si se intindea parca il electrocuta cineva l-am dat cu aghiazma si parca si-a revenit, are idee cineva ce s-a intamplat?

1 răspuns:
| Klein_Anita_1992 a răspuns:

Du-te la veterinar URGENT, poate avea ceva grav. Nu mai sta! daca nu ai bani roaga-l sau ofera-te sa platesti in rate dar du-l!