| InF3CT a întrebat:

Sal.Am o problema de vreo 2-3 ani...Cand ma trezesc dimineata si ma intind ma dor oasele unde este capul pieptului (pe mijloc) ca un fel de (durere in capul pieptului) dar o simt afara..pe oase nu in interior si durerea o ia spre partea stanga.Cand apas ma doare.Cateodata cand ma intind trosneste.Va rog un raspuns de la cineva care are asa ceva sau care a avut.Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Asy3 a răspuns:

Ar cam fi cazul sa mergi la doctor dupa 2 3 ani nu e normal ca o durere sa tina atat.

| anuryM a răspuns:

Eu iti sugerezi sa consulti un medic..asa este cel mai sigur mod de afla ce ai.cu sanatatea nu este de joaca! daca te durea doar in capul pieptului ar fi insemnat ca ai gastrita sau ceva la stomac, insa tu zici ca te dor oasele.mai bine intreaba medicul

| InF3CT explică (pentru anuryM):

Am fost la doctori..am facut si analize au zis ca nu am nimic am facut si la plamani tot nimic.Nu inteleg cum poate sa te doara ceva si sa nu ai nimic.Na....asa sunt 'doctorii' din Italia.Mersi de sfat oricum