| JusTK1dd a întrebat:

Am o mare problema. deci. am 16 anii si suna un pic cam rusinos dar nu pea am par pe picioare/mainii altii prieteni mai mici chiar ca mine au mai mult par oare de ce? credeti ca am eu vreo problema? rog seriozitate maxima! daca cineva are chef de baza sa o lase balta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florin6326 a răspuns:

Eu in locul tau as fi fericit.Tu crezi ca abundenta de par e vreo dovada de masculinitate? Nu ai absolut nici o problema, stai linistit.

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Eu am 21 de ani si nu imi creste barba/mustata desi prima oara m-am barbierit la 14 ani. am un amic la 29 de ani s-a barbierit prima oara la 24... difera de la om la om, nu e nimic in neregula cu tine, esti doar mai putin paros ca altii

| R_8074 a răspuns:

Nu ai nicio problema. Nici mama mea nu are decat cateva fire pe picioare si nu se epileaza niciodata. Bucura.te ca nu ailaughing