| ApexPredator a întrebat:

TPU va rog eu ajutati-ma si pe mine daca ati intampinat pocnituri in ureche dreapta sau stanga mentionez ca inainte aveam otita medie externa da mi-a trecut ca am luat amoxicilina 500 mg asa cand apas cu degetu pe urechea dreapta pocneste urechea de ce si cate odata cand adorm imi curge un lichid din urechea dreapta cand adorm si mi se infunda si cand pocneste trece auzul la normal adica nu mai aud infundat cand pocneste de la ce poate fi mi-e frica sa nu raman surd va rog eu help daca ati mai intampinat probleme din astea dau funda si vot mare la toti care ma ajutati promit adica dau vot la toti da funda nu pot sa dau la toti pentru cel mai corect raspuns ce am la urechea dreapta dau funda+vot promit daca ma ajutati numai cand adorm imi curge un lichid alb FUNDAAA Urgent ajutati-ma si dau si FUNDDA plss happy nu vreau sa raman surd va rog eu ajutati-ma TPU crying nu vreau sa raman surd ajutati-ma ca daca ati fi in locu meu de ureche plangeati asa ajutati-ma sa vad ce am dau funda+vot deci cand dorm imi curge un lichid alb si cateodata se infunda urechea dreapta si cand pocneste singura se desfunda la loc de ce? si dupa aia cand apas eu cu degetu tot pocneste? de ce oare dau funda mare+vot promit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BGDs a răspuns:

Este o urmare a otitei care probabil nu s-a vindecat in totalitate sau s-a vindecat cu sechele. Du-te neaparat la un medic ORL sa te vada ca nu poate sti nimeni. P.S.: nu mi-o lua in nume de rau, dar mai invata putin sa scrii ca e groaznica exprimarea ta