| Denny_Denisa_2001 a întrebat:

As vrea sa fac niste torturi/prajiturele din turta dulce pe care sa le ornez cu diferite nodele insa problema e ca nu stiu cu ce as putea face sad bumbonele colorate dar imi trebuie o pasta colorata ceva care preferabil se intareste happy cine are mai multe idei de prajituri cu dizain sa imi spuna ofer funda!

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Inainte sa postezi, ar fi bine sa recitesti postarea si vei realiza ca ai comis greseli
Uite un link ajutator.
https://www.youtube.com/watch?v=Nloe55V6d-I
Gasesti in magazine tuburi colorate anume pentru asa ceva.
O zi buna:)

| Denny_Denisa_2001 explică:

Mersi (scuze pentru greseli dar imi scria ca le corecteaza automat laughing

| caramela a răspuns (pentru Denny_Denisa_2001):

Ehhh...si robotelul nostru cred ca a albit la ce postari sunt.
Nu recunoaste toate greselile.
Ai posibilitatea de a intra pe raspunsurile/intrebarile tale si sa Editezi postare corectand micile greseli.
O seara bunahappy