| justyoung9 a întrebat:

Ce tip de rom de rom pot pune in ceai si in ce tipuri de ceai "merge" bine?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Havana, captain morgan

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai apreciat rom este cel original din Jamaica. Rom Jamaica se poate adauga in orice tip de ceai.

| justyoung9 explică (pentru corbulalbrosu):

Dar romul pentru. prajituri?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru justyoung9):

Nu consum prajituri mai ales cu rom de frica diabetului laughing

| Laariss a răspuns:

Orice tip de rom merge in ceaiul de tei dar poti incerca si in ceaiul de galbenele, musetel sau orice alt tip de ceai poti incerca cat mai multe sa vezi care iti place cel mai mult.