| Gustos.ro a întrebat:

Unde ai mancat cel mai bine in concediu?

Răspuns Câştigător
| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Insula Hvar din sudul Croatiei! O masa pe cea mai insorita insula din Croatia, loc superb pentru relaxare si o vacanta. Tigaie cu fructe de mare, salata mediterana, sampanie si inghetata prajita, toate aromate cu mirosul de la cea mai frumoasa mare din lume. Superb...

106 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am fost in concediu in statiunea Olanesti si am fost cazati la pensiunea Izvoarele care au si restaurant la parter, unde am si servit masa. Nota 10 cu felicitarilor doamnelor de acolo. Am fost si cu copilul de 4, 8 ani si nu am intampinat nici o problema de alimentatie. Felicitari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Italia se mananca foarte bine. Si cea mai buna ciocolata calda se bea tot acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un restaurant in Paris langa Luvru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Mexic, mai exact in Cancun... diferite specii de pesti si fructe de mare gatite in fel si chip...deosebit de gustoase si aromate ca sa nu mai vorbesc de atmosfera de acolo care facea ca mancarea sa para si mai deosebita decat era. In Spania am mancat iarasi fructe de mare foarte bine gatite dar intr-o alta atmosfera, nu neaparat mai buna sau mai putin buna ci pur si simplu mai altfel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Bili's happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Aqaba(Iordania), friptura de peste din marea rosie cu o salata de cruditati.desi eu nu prea agreez pestele.delicios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Grecia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe o insula de pescari de langa Santorini-Grecia. Frigarui din fructe de mare. Extraordinar de gustos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Grecia! Daca iti place salata de fructe de mare si, de asemenea, daca iti plac fructele, acolo sunt cele mai gustoase! Parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prietena mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pensiunea CASA VERDE din Albac, jud alba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ITALIA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In austria a fost cel mai frumos cu mancaruri foarte gustoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

COZUMEL (MEXICO), DOMINICA(WEST INDIES) :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare e super ciorba de peste si mancarea e f. buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Restaurant Lion - Gura Humorului - Nu ratati ocazia sa va opriti acolo, daca va aflati in zona!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Cheile Gradistei... Mmmmm... cand imi amintesc parca imi vine sa sar in masina sa trag o fuga acolo, pentru o ciorbitza de vita sau o pomana porcului, sau si mai bine un ciolan cu varza... Cea mai buna mancare akoolo o gasiti si in moldova.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Restaurantul Ceasul Rau in Brasov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La COLIBA HAIDUCILOR in Poiana Brasov; la CIOPLEA in Predeal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Baile Tusnad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Grecia si la Mangalia, la Christofor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mama, in ardeal.Acolo se mananca cel mai bine si cel mai gustos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sucevita, complex BUCOVINA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Balcik, Bulgaria, un local pe malul marii. Am mancat cele mai grozave midii. Merita sa incercati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Vatra Dornei am fost la restaurant Minut, si a fost foarte bine si calitate, cantitate/pret,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna mancare din lume e la Pensiunea Casa Noatra in Sinaia... se mananca demential.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bulgaria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In concediu in Bulgaria -Albena!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La strasbourg am mancat f bine .........si la salzburg......si la vienahee hee))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohh! iubesc concediile.pentru ca atunci ma rasfat si eu mai bine.imi place sa fiu servita macar cateva zile pe an ca in restul timpului gatesc eu laughing asa ca mi-a placut cam pestetot pe unde am fost...