| Gustos.ro a întrebat:

Unde ai mancat cel mai bine in concediu?

Răspuns Câştigător
| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Insula Hvar din sudul Croatiei! O masa pe cea mai insorita insula din Croatia, loc superb pentru relaxare si o vacanta. Tigaie cu fructe de mare, salata mediterana, sampanie si inghetata prajita, toate aromate cu mirosul de la cea mai frumoasa mare din lume. Superb...

106 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pensiunea turistica ORIZONT din loc FARCASA jud Neamt. Gust desavirsit, servire impecabila, curatenie cum rar se gaseste in localuri romanesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Rep. Dominicana in statiunea Puerto Plata era o mancare care semana forte mult cu bucataria Romaneasca

| 261966 a răspuns:

Moldova, Piatra-Neamt manastirea Sihlea o mancare ca la mama acasa, ce i drept si eu is din moldova. ft ft buna.

| benny06 a răspuns:

Reindeer soup in Ukkohalla, vestitul Adana kebab, teriyaky in tara soarelui rasare, Curry soup Thailand, vitello tonnato, eisbein, etc...greu de zis care ie cea mai cea...

| danaches2003 a răspuns:

La vila Select din Predeal.Mancarea este foarte gustoasa iar servirea impecabila.La organizarea meselor festive sunt asi.Acolo am petrecut cel mai frumos Paste.

| sorana a răspuns:

In ITALIA! Acolo gasesti mancare delicioasa dar si sanatoasa!

| nelutzu a răspuns:

In Grecia pe insula Thassos vara trecuta cand am fost in concediu.

| nelutzu a răspuns:

IN GRECIA IN INSULA THASSOS

| gabiba a răspuns:

Oriunde pe Riviera Franceza, unde fructele de mare si deserturile sunt senzationale. Excelente sunt si specialitatile siciliene.

| irysro a răspuns:

La Casa Romaneasca, Calimanesti, Jud Valcea

| irysro a răspuns:

La Casa Romaneasca, Calimanesti, Jud Valcea

| puma a răspuns:

Acasa la mama si in Romania mai precis in Ardeal se mananca foarte bine.

| puma a răspuns:

Acasa la mama si in Romania mai precis in Ardeal se mananca ffff.bine

| teopasz a răspuns:

In Thassos, vare trecuta

| saiman a răspuns:

La restaorantul PLOVDIV

| roxana76 a răspuns:

La Pensiunea Casa Noastra din Sinaia. Cea mai buna mancare preparata in restaurant, mai ales salata de bureti.Aici patronul este in fiecare seara in salon si priveste cum suntem serviti.

| lavi27 a răspuns:

Cabana schiorilor-Sinaia