| faranume2015 a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar un laptop in rate, in conditiile in care n-am venit salarial, ci doar pensie de urmas, student fiind.

Doresc sa cer pareri referitor la site-uri sau firme care permit achizitionarea fara documente de venit salarial.

Vazusem ceva oferta de la Altex parca.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este neaparat nevoie de salariu ci doar de un venit lunar cu caracter de continuitate, poate fi si pensia, daca acopera intreaga perioada de rate.
Poti sa te uiti pe site-urile magazinelor de profil si o sa vezi conditiile cerute pentru rate.

| RAY a răspuns:

Suna la ei si vei vedea, dar banuiesc ca poti beneficia daca pensia de urmas e ca minimul pe economie daca nu slabe sanse