| Cute16 a întrebat:

Hei TPU,as dori sa-mi schimb samponul si nu stiu care dintre Syoss si Garnier este mai bun, de fapt, sa fiu sincera, eu am un par despicat si,, rebel,, si as vrea doar dintre cele 2 game.

Răspuns Câştigător
| Adelinaadde0 a răspuns:

Buna, eu am același tip de pr ca tine si sunt foarte mulțumită de amândoua mărcile. Își fac trena foarte bine dar pentru rezultate si mai bune ti as recomanda sa folosești si un balsam de par pentru tipul tau de par

1 răspuns:
| Anonim141297 a răspuns:

Eu folosesc șampon din gama Wella Păr Normal ( unul mov), este foarte bun. Părul meu nu se mai îngrașă.