| salieri84 a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog, un hosting romanesc, cu un raport bun calitate-pret? Ma intereseaza in special pentru gazduire Wordpress. Am fost abonat la Hostico, dar am renuntat, deoarece nu aveau optimizare grozava pentru Wordpress. Momentan sunt la MX-host, au servicii destul de bune, dar la 47 ron lunar, sunt cam piperati, in opinia mea.

2 răspunsuri:
| DataScience a răspuns:

Https://smartblogger.com/free-wordpress-hosting/
De ce nu folosesti unul free gen 000webhost daca nu ai de urcat fisiere de x Gb mari?

| salieri84 explică (pentru DataScience):

Tocmai, am de urcat multe fisiere, pentru paginile de marketing afiliat.