| PoeAllexx a întrebat:

Sall TPU, bunica mea are picioarele umflate in zona gleznelor, peste noapte se mai dezumfla putin si o dor. ce creme mi-ati putea recomanda? eu cred ca e de la stat in picioare si de la circulatie. A incercat Lioton si nu a ajutat-o foarte mult

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Si de la varsta este, sa stii. Daca nu a fost la un doctor sa stie exact de ce sufera nu vad ce ti-as recomanda.Mai ales ca numai un medic poate face recomandari in asemenea cazuri.