| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Uite o intrebare buna. Pro sau contra London Shop? Vreau raspuns cu argumentari. Ms.happy

6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Contra deoarece prefer sa merg intr-un magazin de firma sa imi iau ceva decat sa imi iau de la second handwinkingadica chiar daca e mai scump dar macar nu sunt purtate

| madaa a răspuns:

Daca esti o persoana vintage este ok sincer am intrat si eu acolo si am vazut o jacheta mega tare daar... imi era prea mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adreea62 esti cea mai tare.bv,tie si romii sunt tot oamenii, ca noi esti tare te pup

| andreea62 a răspuns:

Eu inteleg, fiecare are parerea lui, de asta ai si pus aceasta intrebare, dar celor carora nu le place, probabil vor sa isi ia haine la "prima mana", ca sa spun asa dar mai sunt si altii care sunt intr-o situatie materiala foarte joasa, si carora London Shop li se pare un centru de imbracamine potrivit si destul de acceptabil la pret, chiar daca acele haine au mai fost puratate de alte persoane inainte, poate chiar de rromi, dar hai sa nu fim rasisti, pana la urma urmei si ei sunt tot oameni ca si noi.

| andreea62 a răspuns:

Si, totusi eu sunt contra.

| Mad von R. a răspuns:

Pro. happy are rost sa dai o multime de bani pe haine noi, cand si acolo se gasesc tot aceleasi haine, mai ieftine si la fel de originale. happy