| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Ce parere aveti de Radamel Falcao?
Dar de Cristiano Ronaldo?

Răspuns Câştigător
| Grefă a răspuns:

Radamel Falcao - Un fotbalist exceptional de nota 10.
Cristiano Ronaldo - Un fotbalist ok.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Grefă):

A jucat si el de 2 ori in finala EL si acum e de nota 10? ce are in plus sau in minus fata de CR7?

13 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Imi place mai mult de Falcao decat de C.Ronaldo!

| pwp a răspuns:

Cristiano Ronaldo.o fata frumoasa, un corp bine-lucrat, dar un caracter de rahat(din cate am auzit)

| RaZZyGabriel a răspuns:

LOL ce intrebare..Cristiano Ronaldo e mai bun.dar imi place mai mult de rada falcao mi se pare un jucator mai inventiv

| tibimessi a răspuns:

Ambii sunt jucatori foarte buni dar nu o sa se compare niciodata cu messi...le da clasa la orice ora

| Shadex a răspuns:

Cristiano Ronaldo =Gay+Prost+cracanat
Falcao=O sa fie un jucator bun pe viitor sub messi si neylmar

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Shadex):

Fitiar neymar ala prost, mai bine nilmarwinking

| alex70 a răspuns:

Cristiano Ronaldo(cel mai bun din lume la ora actuala), Falcao in primii cinci.

| Cosminovici18 a răspuns (pentru alex70):

Pff....cred ca ai uitat de Messi pe care il vezi tot timpul cu balonul de aur in mana iar C.Ronaldo cu samponul de la Nivea Clear for menlaughing

| Laurentiuuu a răspuns (pentru alex70):

Esti cam prost nu? falcao e in primii 150winking unde sunt jucatorii en robben, scweinstaier, lahn ozil aguero balottelli dzeko zabaleta ibrahimovic silva mexes? iti mai zic 100 daca vrei

| Limonadaneagra a răspuns:

Mai bine ronaldo

| Limonadaneagra a răspuns:

Mai bine ronaldo

| Limonadaneagra a răspuns:

Ronaldo