| Alexaaa123 a întrebat:

Hei vreau sa va intreb intr-o saptaman cam cate kg slabesc daca ma plimb cu rolele in fie care zi 1 ora in continu dimineata cand ma trzesc sa beau un pahar cu apa + cereale integrale la praz la ora 2 piept de pui fiert +apa seara pe la ora 6, un fruct de ori care +50 abdomene?(scuze pentru categorie) O seara faina.

7 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

De unde sa stim noi ce fel de organism ai tu? Doamne ce intrebari stupide pe care numai copiii de 5 ani le-ar pune.

| RiRikk a răspuns:

Depinde de organismul tau. Fiecare slabeste mai incet sau mai repede. E bine ce faci doar sa nu te infometezi si daca esti in crestere nu exagera cu slabitul. Nu am incercat dieta ta dar cred ca slabesti in jur de 2-3 kg pe zi. Repet, nu sunt sigura, deci pentru mai multe sfaturi consulta un nutritionist. Bafta!

| VreauMiere a răspuns (pentru RiRikk):

Nu are cum 2-3 kg pe zi. Cunosc un baiat care avea 120 kg si slabea cam 600g-900g/zi facand sala.

| RiRikk a răspuns (pentru VreauMiere):

Ah, scuze! Vroiam sa scriu saptamana happy

| RiRikk a răspuns (pentru RiRikk):

2-3 kg pe saptamana *

| NDC12 a răspuns (pentru RiRikk):

Cred ca ai vrut sa spui 2-3 kg intr-o luna, doua.

| RiRikk a răspuns (pentru NDC12):

Neah...acuma am specificat ca nu sunt doctor si sa nu se ia dupa mine ca nu se stie ce prostii spun pe acolo laughing) Deci... orice critica e binevenita. Mersi.