| asasinul100 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga campionatul in spani si cine credeti ca mai bun messi sau cristiano ronaldo? raspuns

11 răspunsuri:
| Cαrter a răspuns:

Buna! Sunt sigura ca Barca va castiga campionatul. Si, in privinta 'duelului' Messi-Ronaldo... e suficient sa te uiti maine la decernarea Balonului de Aur, cand Leo il va lua a 3-a oara consecutiv.winking

| Peter28 a răspuns:

Eu cred ca FC Barcelona va castiga si cu siguranta cel mai bun e Lionel Messi pentru. ca are 35 de goluri inscrise in tot campionatul

| iulyany a răspuns (pentru Peter28):

Nie.Real e mai buna. uita-te putin cum joaca.Ronaldo,Benzema,Di Maria, Kaka, Marcelo

| Peter28 a răspuns (pentru iulyany):

Vezi. Eu ce-am zis. Messi a luat Balonul de Aur si Mourinho si Cristianio Ronaldo nu au aparut la decernare.

| ʏօռʊȶ a răspuns:

Real va castiga campionatul daca o va bate sau va face egal in retur in meciu cu barca, in privinta lui messi nul il suport e atacant el numai finafizeaza geniul lui xavi iniesta si fabregas...ronaldo mijlocas sut imparabil si s-a dovedit ca poate dribla pe oricine

| PatrickJ a răspuns:

Eu cred ca o sa castige Barcelona...mai bun ii Messi

Răspuns utilizator avertizat
| AcestaSuntEu a răspuns:

Intai iti zic ca tin cu real... oricum trebuie sa fim seriosi la ora actuala barca este peste real la toate capitolele cu toate ca acum real e pe locul 1... iar intre messi si ronaldo cu toate ca mie imi place ronaldo zic ca messi e mai bun iar cei care zic ca el da goluri datorita lui xavi si iniesta se inseala pentru ca el are peste 20 de goluri in primera si vreo 17-18 pase de gol mai mult decat cei doi la un loc

| victor666 a răspuns:

Barcelona fiindca il are pe cel mai bun jucator pe Messi

| 01justin a răspuns:

Messi e cel mai bun la ora actuala.

| VLADSTELISTUL a răspuns:

Barcelona