| hibrid112 a întrebat:

Baieti va cer un sfat are ceva daca dupa antrenamentul cu greutati fac 15-20 min cardio (banda)?

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Dupa antrenamentul cu greutati se face cardio deoarece daca vei face inainte vei fi stors de energie si nu vei mai face antrenamentul cu greutati la intensitate maxima.Din acest motiv culturisti fac cardio dupa.Plus ca ajuta la arderea mai multor calorii.

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Cum sa aiba ceva? Este foarte indicat chiar.

| greyhound a răspuns:

E chiar indicat

| AsuL_7181 a răspuns:

Nu

da e cam sec nuuu-ul asta nu crezi? dupa mine nu are nimic... iti mai pune sangele in miscare si asta e foarte bine, aduce proteine si tot ce are nevoie muschiul. dar daca simti ca te doare ceva oprestete, sanatatea mai presus de toate, crede-ma...

| eduardmarian a răspuns:

Ba da
Poti face o febra musculara foarte naspa de dureroasa!

| hibrid112 explică (pentru eduardmarian):

Eu fac miscare zilnic febra fac doar cand cresc muschiihappy deci nu se pune problema unei febre!