| Anonim_7683 a întrebat:

Ma intereseaza efectul de la Protein R,daca a incercat cineva spuneti-mi va rog efectul care l-a avut, adica daca au crescut sau nu muschii mai rapid.

7 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Nu sfatuiesc sa fol asa ceva... nu mai crede tot ce scrie pe ambalaj

| Cosmin86 a răspuns (pentru SunnyDay88):

Normal, redis sucks.

Proteine de calitate : BSN, muscletech, ON, dymatize, etc.

| cristi1505 a răspuns:

Tu vrei sa cresti cu Protein R? In primul rand sunt batoane proteice si astea sunt numai ca sa iti asigur un minim de proteine pe zi deci nu vei creste de la ele dar problema e ca de la Redis? Cea mai proasta firma de suplimente.Nu ai niciun efect de la produsele lor, din contra te poti trezi cu nu stiu ce boala la ficat.Incearca si tu produse de la firme cum sunt BSN, Dymatize, ON, Gaspari etc., in niciun caz Redis.

| cristi1505 a răspuns:

In primul rand, sunt numai batoane proteice cea ce inseamna ca nu vei creste de la ele.Sunt folosite numai pentru a iti asigura un necesar minim de proteine in corp.
In al doilea rand, de la Redis? E cea mai proasta firma de suplimente de pe piata.Incearca si tu produse de la firme mari precum BSN, ON, Dymatize, Gaspari etc.Plus ca Redis-ul foloseste aspartam cam in toate produsele.
In concluzi, incearca sa eviti aceasta firma ca nu vei avea niciun rezultat cu ei si incearca sa cumperi de la firme cu renumewinking

| cristif a răspuns:

Redis e o firma slaba...si in plus foloseste substante cancerigene care sunt interzise... daca vrei ceva mai de calitate cumpara gfx-8.

| Anonim_7683 explică (pentru cristif):

Eu am avut in vedere de batoane

| UnOmModest a răspuns:

Daca te vei baza doar pe efectele aduse de suplimente, atunci nu te astepta sa ai rezultate satisfacatoare.