| j1NNNx a întrebat:

Saritul coardei antreneaza muchii de la genunchi in jos?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Daca faci sariturile doar din varful picioarelor, da.

10 răspunsuri:
| Cristian_Catană_2000 a răspuns:

Desigur! Dar si muschii bratului, in special tricepsii.

| lpavel a răspuns (pentru Cristian_Catană_2000):

Tricepsii?)) tu sigur ai cazut in cap laughing

| j1NNNx explică (pentru CuriousStuff):

Nu cred ca exista cineva care nu sare coarda pe varfuri laughing

| lpavel a răspuns (pentru Cristian_Catană_2000):

Dap, antreneaza!

| j1NNNx explică (pentru Cristian_Catană_2000):

Coarda are maxim 1kg sau poate 2, cum s****z sa antrenez tricepsu? laughing

| lpavel a răspuns (pentru j1NNNx):

Corect laughing

| CuriousStuff a răspuns (pentru j1NNNx):

Poti sa sa-i cu genunchii la piept, de exemplu, coarda o poti sa-i si stand in fund daca vrei. De unde sa stiu eu cum vrei sa sa-i tu happy

Răspuns utilizator avertizat
| j1NNNx explică (pentru iulia2013):

Da nu imi pasa de dansurile voastre, si sport practic mai mult decat toata familia ta la un loc, m-am saturat sa va vad ca va abateti de la intrebare. si dati raspunsuri doar sa fie. daca ai vazut ca au raspuns 5 inaintea ta tu de ce mai raspunzi?

| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

Desigur ca da ..am facut inot de performanta si cand faceam forta ..antrenorul ne punea sa sarim coarda ..deoarece ajuta la muschii picioarelor si la inot trebuie asa ceva happy