| alexcoman34 a întrebat:

Va salut!
Am inceput sa trag si eu putin de fiare am 17 ani si cam de 3 saptamani am inceput. Am 2 gantere de 15 kg, si fac cate-va serii cu ele, dar nu prea da roade, am inceput sa fac si flotari, dar mari schimbari nu prea am facut, doar putin la triceps...Sunt de la tara si e cam greu sama duc la sala in fiecare zi. Daca puteti sa imi da-ti niste exerciti sa dea roade mai ales pentru bieceps.
Va multumesc.

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Totul in timp...dar, fara energizante, nu faci muschi!

| alexcoman34 explică (pentru baru):

Cum ar fi, imi poti da exemple ce pot cumpara?

| SiLaS a răspuns (pentru baru):

Ce energizante copile?

| Hitback a răspuns:

Fa flotari pentru triceps piept si spate.tracriuni prinzand cu mana dupa bara. Palma fiind spre tine. Pentru biceps. Pt biceps poti face niste flexii cu gantera de 15.

| SiLaS a răspuns:

Daca nu te duci la sala nu o sa obtii rezultate in masa musculara acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| vladv26 a răspuns:

Fa cu ganterele in continuare fa mai multe exerciti. fa si flotari minim 50 pe zi

Răspuns utilizator avertizat