| CoquineNoire a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta stire si despre acele filmulete? Kinnda freaks me out.

http://www.ziare.com/......eo-1145562

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Sunt strabunii lui Harciog il cheama acasa in padure.laughing

4 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Multumesc ca mi-ai dat fundoiul mult ravnit, chiar incep sa cred ca sunt destept ca mai ales pe mine dintre toti. Intre timp sau dus dracu' si zgomotele si strabunii, doar eu razand ca prostu' cu fundoaca deranjam linistea deplina.

| CoquineNoire explică (pentru Hombre):

Dintre care toti, bre? ca ati fost doar voi doi laughing)
unul e in inchisoare, si mai ramaneai tu.
sa cresti mare...si tare, in jacuzzi.laughing

| Hombre a răspuns (pentru CoquineNoire):

Mai Amy, tu nu stii vorba aia, sunt cel mai tare din parcare...iar celalat si-a facut suicid dandu-si seama ca nu are sanse la fundoaca s-a pirdut cu firea si in urma aceste-i deznadejde a plecat cu sorcova facandu-i urari cu vorbulite pline de dulceata lui Tenita la adresa mame-i lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Asa face Forduletul meu, cand il pornesc dimineata laughing
Daca mai vrei filmulete de genul asta, o sa fac cateva in week-end. Am niste programe de editare fantastice big grin
P.P. Hai fato... chiar tu postezi asa ceva?