| PrapX a întrebat:

Ce parere aveti? Merita confectionata? Credeti in vrajitorie? Fosti sefi ai Serviciilor Secrete in rezerva au aparut la TV si au afirmat ca atacurile oculte exista cat si psihotronica

http://www.seruah.com/......onica.html

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca nu, e o pacaleala stupida, ai invatat la scoala de ce nu e posibil. Si, daca ii verifici cat de cat, vei vedea ca aia nu sunt sefi ai Serviciilor secrete, ci doar niste actori care au invatat rolul si il spun in incercarea de a gasi 2-3 prosti care sa ii creada. Siteul ala e plin de idiotenii, cred ca sunt niste nebuni acre scriu acolo, e un delir de la un capat la altul.

| Laura a răspuns:

Bineînţeles! La fel cum evreii conduc lumea, Ceauşescu e prin Cuba, Frumoasa din Pădurea Adormită e povestea unui deepthroat de zile mari şi liberalii te atacă psihotronic!

| RAY a răspuns:

Basme

| Steregoi a răspuns:

Casca aia e plina de goluri si orificii subcuantice pe unde pot intra duhurile. laughing

Răspuns utilizator avertizat