| lupuvictor a întrebat:

Credeti ca e adevarat ce se zice de 21 decembrie 2012 si Sfarsitul Lumii?
http://astrofotografieluna.blogspot.com/......ecata.html

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat. Suntem manipulati si jucati pe degete de oameni care vor doar faima si bogatie. Nu pot sa cred ca o minciuna asa simpla a cauzat un vartej de frica. Parca ii si vad pe saracii oameni cum isi vand casele si se sinucid in decembrie 2012. Dar stii? Nu e rau, eu abia astept ziua aia, ca macar vor inceta tampeniile de intrebari pe tema asta.

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Tu iti dai seama cati bani se aduna din aceste asa-zise Apocalipse? Nici asta din 2012 nu e cu nimic mai prejos,si prostii cred in continuare,si sunt multi, Maria Ta, sunt multi si prosti.Nu e nicio Apocalipsa, oameni buni, treziti-va si nu mai credeti orice profet mincinos de pe strada.Cand va veni ceasul acela, doar Jelli si Dumnezău stiu.

| BlueDog a răspuns (pentru Dumnezău):

Ca mare dreptate ai.
Nici nu-mi vine sa cred, unii chiar cred asta! HAHAhaha
Vai cei saraci cu duhul...

| Chris a răspuns:

Bullshit.

| blueangel99 a răspuns:

Nu prea cred. Am auzit că era programat sfârşitul lumii şi pentru 2000, 2002, 2006 şi 2011. Dar n-a fost să fie. Mie mi se pare că e o mare păcăleală.

Pa, pa!

| BlueDog a răspuns:

Da, la fel de adevarat ca un unicorn roz zburand pe un curcubeu. laughing
Crede-ma sfarsitul lumii nu vine prea curand.

| ANAHsneaman a răspuns:

Nu se stie cand e sfarsitul lumii cei ce au starnit zvonul poate se inseala poate sunt doar mituri pentru a face oamenii sa creada in ele si sa -isi vanda revistele ziarele intr-un cuvant nu se stie. Asta e parerea mea.o seara frumoasa.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sf credualitati cand va vi? cand vom inceta sa fim asa creduli? apocalipsa ori ne vom ucide intre noi, ori va vi peste 160 de milioane de ani sau 5 miliarde dar sf speciei nu cred ca va vi vreodata