| JstGeorge a întrebat:

Hei! Incerc sa-mi fac un "intro" folosind Blender 2.77. Mi-am downloadat un template, dar nu am nici o aplicatie pe Windows 10 cu care sa-l redau. Cand am downloadat template-ul mi-a dat un video care s-a redat cu "Filme si TV", dar la cel downloadat de mine nu pot. Ce aplicatie mi-as putea downloada ca sa il poata reda sau am facut eu ceva gresit? (apropo, de "Blender am aflat de la Ziovo)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel templete poate fi redat cu Blender! Logic... daca nu iti deschide automat windows-ul il iei si-l tragi in Blender!

| JstGeorge explică (pentru anonim_4396):

Dar vreau sa-l redau sub forma de video...