| MYK3 a întrebat:

Vreau sa va spun ceva SOCANT: Am citit un banc cum ca daca pui un CD de la windows 98 si faci sa se invarta invers se vor auzi niste sunete satanice! Un prieten are o unitate din accea care la locul unde se pune cdul si-a pus el de la un aparat de invartit cduri nu mai stiu cum se numea... si a dat pe sens invers si chiar sau auzit niste sunete ciudate dar inspaimantatoare! E REAL! Oare de ce?

21 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Terminati cu cacaturilea astea de intrebari, astia de 8 ani nu mai intrati pe TPU

| MYK3 explică (pentru ombladon):

8 ani? la 19 imi zici 8 poate ai tu 8. Accepta realitateam omule si nu incerca sa nu o accepti spunand ca am 8 ani sau ca mint

| ombladon a răspuns (pentru MYK3):

Incercam sa zic,, ca trebuie' sa fii cam prost sa crezi asa ceva...

| MYK3 explică (pentru ombladon):

Nu trebuie neaparat sa crezi adevarul pentru ca sunt si oameni ca tine care se multumesc te fel si fel de terii eu am incercat. Incearca si tu si spune-mi ce s-a intamplat

| Demise a răspuns:

Poate asa face CD-ul ala cand e invers, e normallaughing

| MYK3 explică (pentru Demise):

Nu, am incercat mai multe cduri si asa face doar acesta. daca nu crezi incearca

| Demise a răspuns (pentru MYK3):

Nu am zis ca nu cred, dar poate asa a fost fabricat cd-ulstraight face continutul lui e altfel decat la celelalte cd-uri.

| MYK3 explică (pentru Demise):

Nu, eu stiu ca tu crezi! dar nu neaparat cd cumparat descarca un windows 98 si pune-l pe un cd sa vezi ca sunetele sunt aceleasi

| ombladon a răspuns (pentru MYK3):

Tu continui sa ma uimesti cu prostia ta

| MYK3 explică (pentru ombladon):

Ok deci daca tu consideri ca e o porcarie incearca (dar incearca nu doar zii ca ai incercat) si incearca sa ma contrazici

| ombladon a răspuns (pentru MYK3):

TU faci asta intentionat?

| MYK3 explică (pentru ombladon):

Ce sa fac intentionat?

| ombladon a răspuns (pentru MYK3):

Nu mai conteaza

| MYK3 explică (pentru ombladon):

Nu, daca te refereai ca am facut treaba cu cd-ul intentionat nu am facut-o. doar am vazut un banc si un prieten avand un aparat care invarte cduri/dvdruri la o viteza mare si le poate invartii invesc i-am spus sa incercam. Am downloadat win 98 si am pus cd inves si asa sau auzit sunetele

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

E satanic, fugi cat poti.

| RoccoSuasito a răspuns:

Unele melodii ale unor formatii rock aveau versuri satanice daca erau derulate invers dar treaba asta cu CD-ul de windows 98 e o aberatie.

| computerizatul a răspuns:

Poti sa inregistrezi sunetul (satanic) care se produce cand pui CD-ul invers (nu ma intereseaza cu ce)? Daca da mi-o trimiti prin messenger please! As vrea sa imi dau cu parerea dupa ce o ascult big grin

| MYK3 explică (pentru computerizatul):

Voi merge la colegameu voi si voi incerca sa inregistrez sunetele! dar nu stiu daca vrei sa le asuclti (dai drumu la inregistrare si plec de acolo)

| jijitzu23 a răspuns:

Nu mar mira sa fie adevarat sunt multe cantece care au mesaje satanice in ele cand sunt rulate invers (unele au si cand sunt rulate normal) de ce asta e o problema mult mai complexa care nu stau sa intru in detalii acu daca vrei vb pe mess mai multe daca vrei sa stii de ce id:jijitzu23 a da uite aici cateva exemple sa vezi ca nu sunt nebun :P http://www.youtube.com/watch?v=eFBzNJanSjI

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru jijitzu23):

Jijitzu, in momentul asta as vrea sa tip straight face; Am 13 ani, dar tot mi-e frica, de ce ai mai pus link-ul? DE CE!?

| MYK3 explică (pentru jijitzu23):

Ok acum da-mi accept