| ElFenomeno a întrebat:

Mi-am reinstalat window-ul pe alt calculator iar acum cand pun hard-ul pe pc meu mi se restarteaza..nu pot sa il deschid... de ce? DAU FUNDITA!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De destept ce esti! Pai cum sa instalezi windows pe alt calculator si sa-ti mearga pe altul, cand difera hardware-ul, difera driverele si asa mai departe...

| valentin75 a răspuns:

Salut! Sa inteleg ca ai instalat win-ul pe alt computer si vrei sa montezi acel hard in computerul tau! Da, il poti monta ca hard suplimentar (pentru stocare date nu pentru sistem de operare); daca vrei sa functioneze pe acel hard sistemul de operare trebuie sa-l instalezi pe computerul tau!

| stefanvladvlad a răspuns:

Probabil l-ai instalat gresit
mai incearca odata

| ElFenomeno explică (pentru stefanvladvlad):

Am incercat de 3 ori