| fundrive78 a întrebat:

Salut,
Va rog sa ma ajutati si pe mine urgent cu o informatie!
De unde pot descarca si eu un Windows XP simplu fara Service Pack-uri, eventual o imagine iso, daca nu cer prea mult, imi trebuie pentru un lap vechi pe care trebuie sa lucrez intr-un program de conta antic care nu se pupa decat cu xp-ul simplu.
Multumiri anticipate! happy

Răspuns Câştigător
| fundrive78 explică (pentru gelu1970):

Multumesc, gasisem si eu site-ul intre timp tocmai ce am terminat de descarcat de pe el, oricum mii de multumiri!happy am sa il incerc sa vad ce iese
Numai bine!

4 răspunsuri:
| fundrive78 explică (pentru gelu1970):

Multam fain pentru link dar nu ma lasa avastul sa il descarc il vede virusat sad

| gelu1970 a răspuns (pentru fundrive78):

Se pare ca e un link ce a cazut. nu e virusat. daca vrei sa descarci ceva trebuie sa renunti la avast macar temporer. eu am norton si nu ma restrictioneaza. avast pe mine nu ma convinge. dar asta e problema de gusturi. iti dau imediat alt link functional, insa daca vrei sa descarci dezactiveaza avast.