| EmmaDMX a întrebat:

TPU! happy Sunt cam timida de fel, aveti voi ceva sfaturi care m-ar putea ajuta? Dau funda.winking

Răspuns Câştigător
| Miruffer a răspuns:

Joacă teatru. Imaginează-ți cum ți-ai dori să devii și acționează în acest sens. După câteva luni deja vei observa că ești persoana pe care ți-ai dorit-o.

5 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Păi, încearcă să ai mai multă încredere în tine și în ceea ce spui.

| neutrino a răspuns:

Ramai asa, pentru o fata nu este neaparat un defect!

| Deliiiia a răspuns:

Ai nevoie de exercitii pentru dezvoltarea increderii in sine, care vin la pachet cu dezvoltarea personala. Poti citi carti pe tema asta, insa eu iti recomand, in cazul in care n-ai timp pentru carti, site-ul domnului Marius Simion nlpmania.ro.

| Dzeko7 a răspuns:

La majoritatea oamenilor odata cu varsta creste si tupeul nu o sa fii asa mereu credema.Si nu e bine sa ramai asa ca o sa ajungi o baba cu 30 de pisici.

Răspuns utilizator avertizat