| Stella_9189 a întrebat:

Cand ati vazut filmul titanic ati plans?

64 răspunsuri:
| asdfqw a răspuns:

Da... un pic

| Maria_5356 a răspuns:

Sincer da, e cel mai emotional film pe care l-am vazut happy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce-as plange daca e film?
Ah! Poate ca, daca l-as fi vazut la cinematograf, mi-as fi plans banii dati pe bilet, dar asa...

| byabyaby a răspuns:

Prima oara dar dupa 18 vizualizari nu e romantic si frumos :X tu?batting eyelashes

| oannabomboana a răspuns:

L-am vazut. Nu am plans...

| Liana_3810 a răspuns:

Da... normal:p

| cipryotu a răspuns:

Nu numa mi-a fost mila de oameni saraciisad

| chemicalX a răspuns:

Desi l-am vazut de nenumarate ori, tot imi vine sa plang la sfarsit.
Mi s-a parut incredibil, adica Leo si Kate au jucat bine, potrivit personajelor si asta a dat farmec filmului. big grin

| SoSad a răspuns:

Da, foarte mult straight face

| claum01 a răspuns:

Recunosc ca. da, la big grin

| Ich a răspuns:

Nu

| Gizăz a răspuns:

Prima oară l-am văzut când a fost prima dată la TV în România, adică prin 2000 când aveam 11 ani și sincer nu mi-a plăcut.
L-am revăzut acum vreo 3 săptămâni cu prietena mea și la final simțeam ambii nevoia unui kilogram de lămâi să nu vărsăm. Măcar am fost amuzați că a murit nenorocitul la sfârșit. laughing
M-a dezamăgit teribil că una dintre cele mai faimoase scufundării din toate timpurile a fost privită printr-o așa prismă grețoasă de romanitism ieftin. Dacă voiam romantism mă uitam iar la "Edward Sicssorhands" și gata.

| Deea_3605 a răspuns:

Nu prea.

| Sarucka a răspuns:

Pfff... o lacrimawinking

a fost...

n`am cuvinte...

extraordinar

de frumos...

winking

| davidutzu12 a răspuns:

Nu, dar mai aveam putin.

| Deea_3605 a răspuns:

Nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| AdeLyna36 a răspuns:

Mi-a venit sa plang doar la scena finala. Dar n-am mai avut timp, ca s-a terminat filmul. laughing))

| Elly213 a răspuns:

Sincer nu pentru ca l-am mai vazut.Totusi e emotionant si superb.Parca ar fi real. Te impresioneaza expresia din ochii personajelor.
Imi pare rau ca a fost facut dupa un fapt real.sad

| basexcu a răspuns:

Da. M-am umplut de lacrimi happy

| ĄŇÐİ a răspuns:

Daaaaaaaaaaa

| ELLSSA a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca da, am plans... m-am miorlait...
Dar tu?

| JustMeBăi a răspuns:

Dacrying de fapt plang la toate filmele de dragostesad

| iubitica_2607 a răspuns:

Multi zic ca au plang nu, nu am plans m-a intristat dar chiar nu am plans! tu ai plans?

| keissy a răspuns:

Si inca cat

| oana_3034 a răspuns:

Dapbig grin

| Florinaa14 a răspuns:

Eu nu am plans dar totusi e emotionant filmul crying sarci oameni cum erau inghetati toti morti in apa doar vesta de salvare ii mai tinea la suprafata sincer eu asa fi vrut sa fiu pe acel vapor dar sa nu se scufunde sad

| raulcool33 a răspuns:

Nu

| Razvan a răspuns:

Cu lacrimi de crocodil, chiar

| Onutzyk a răspuns:

Nu... dar nici mult nu mai aveam :-s