| raul_1089 a întrebat:

Chiar e adevarat ca a murit phoebe tonkin

Răspuns Câştigător
| Diva a răspuns:

Se pare ca nu a murit. E doar o gluma de prost gust

244 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar parea rau de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are km ...ca toti zic ca a murit in 2008 si eu in august 2009 am vb cu ea pe mess asa ca e o minciunatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si cine a facut gluma e un fraier pluma e de prost gust

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta ma intrebam si eu...la tv nu se aude nimic... iar de pe net nu se stie in care stire poti avea delipna incredere...deci.numai ea stie daca a murit sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat...doar cariba heine si claire holt au murit pentru ca s-au drogat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit pentru ca nu mai putea sa-mi dea accept la adresa de mess daca era moarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred frate ca a murit, e doar o gluma proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.Sigur ca nu e adevarat
.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o gluma de prost gust!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit! E unul prost care a raspandit barfa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu delocu, toate fetele din h2o nu sunt sirene e o farsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca esti un fraier de crezi in sirene FRAERILOOR!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica sa moara? am vazut-o pe protv la un discurs in direct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest lucru m-a mirat chiar si pe mine dar din pacate e adevarat. ea a murit intr-un accident de masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.categoric.dar oare claire holt a murit?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit desigur! Altfel zicea chiar si la TV! Sau apareau tot felul de poze sau zicea si pe Internet.De pe Wikipedia a aparut zvonul asta! Pentru ca cineva a modificat ce scria acolo si a scris ca Phoebe Tonkin a murit.Prosti mai sunt unii (Aia care au modificat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu phoebe tonkin nu a murit sunt doar zvonuri proaste eu vb mereu cu ea pe mess si nu a murit si ea s-a enervat cand a vazut zvonurile astea ca ar fi murit... Ce-i care au zis ca e moarta sa dea DUMNEZEU sa moara el/ea! x-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saraca nu mai avem apa si de aia a murit laughinglaughing

nu a murit ma ce copiii prosti hai mai ducetiva dracu cu glm voastre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar as vrea sa stiu adevarul, daca chiar a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ea e din h2o, eu stiam ca ema a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este e doar o gluma ne sarata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Did not die because I am phoebe tokin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cine crede prostiile astea! Claire Holt a murit! Eu am vazut-o la televizor. Iata id-ul meu brigi.barbie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit intr-un accident de masina in octombrie 2008

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu nu are cum sa moara asta e doar o gluma pentru hckeri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit pohebe tonkin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea cred ca a murit...happy si am vazut'o la o reclama cu un autobuz si cred ca era ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prost cine crede ca mai traieste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa