| raul_1089 a întrebat:

Chiar e adevarat ca a murit phoebe tonkin

Răspuns Câştigător
| Diva a răspuns:

Se pare ca nu a murit. E doar o gluma de prost gust

244 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu a murit. nu stiuh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca a murit e o gluma care nu isi are rostul...cine va mai jua
in h2o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca eu sunt prietena ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Eu sunt prietena ei si nu este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit. s-a transformat in emo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu, poate este doar un zvon. dar chiar mi-ar aprea rau daca ar muzricrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu ma intreb acelasi lucru... dar aper sa nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar este, se droga se imbata si facea stripts in baruri! imi pare rau pentru ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o prostie, nu cred ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit. daca se droga si fuma km mai facea serialul H2O?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa mai cred dar de cand am vazut-o prima data la tv m-am indragostit foarte mult de ea as vrea sa ne casatorim intr-o buna zi si mai terminati cu prostia asta ca n e decedata, d-mine fereste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit dar stiu ca a lovit-o o masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit Phoebe Tonkin deoarece daca va uitati la episoadele h2o just add water scrie ca a fost filmat in 2007 si se spune ca ea a murit in anul 2006.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit daca murea auzeam la TV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu cred ca a murit e doar o gluma pentru ai face pe fani sa creada asa ceva ar trebuie sa areta ceva daca chiar a murit petrnu ca o vedete ...deci nu cred ca am murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca daca ar fi murit nu ar mai fi jucat in h20

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu ce sa spun, dar sunt sigura ca daca ar fi murit Phoebe Tokin, ar fi anuntat undeva nu? Doar este un mare fotomodel din Australia! Si actrita in h2ojust add water.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu-i cred ca a murit. e prea tanara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C e tampenie! Na murit nimeni.maii! Trezestete la realitate! Am citit si eu prostia asta de stire de pe alt site si nu era decat o gluma proasta pe care a scris-o un idiot! Asa ca stai linistit prietene!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred acest lucru...lumea scoate tot felul de barfe despre vedete...si ba k a murit nu stiu cine ba nu stiu ce si acum spun k a murit phoebe tonkin...este imposibil.Si intr-adevar...cine ar fi jucat in sezonul 3 din H20?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da pentru ca vara trecuta au difuzat si alte episoade h2o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit, atunci cum ii ii in australia si filmeaza sezon3 h2o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit mai, ca a zis la radio in data de 29.06.20009 si o luat interviu familie ie si o murit inmormantarea se face pe 4.06.20009 o zis pe PRO FM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa moara?!?!?!?!?! Si da este adevarat ca fuma dar nu este deloc adevarat ca se droga si ca dansa in baruri de striptease! Si in niciun caz nu a calcat-o masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit sunt doar niste prosti spuse de niste prosti care n-au altceva mai bun de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ii o prostie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu chiar crezi ca a murit nu crezi ca ar fi anuntat la tv k doar nu a fost oricine ci un supermodel si o actrita deosebita!