| raul_1089 a întrebat:

Chiar e adevarat ca a murit phoebe tonkin

Răspuns Câştigător
| Diva a răspuns:

Se pare ca nu a murit. E doar o gluma de prost gust

244 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat. daca era adevarat aparea in toate revistele despre vedete si la tv! in plus nu se mai putea filma sezonul 3 din h2o.asa ca nu mai credeti toate lucrurile astea stupide!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pentru ca altfel nu ar mai fi jucat in sezonul 3 din h2o, si nu este adevarat nici k fumeaza, se drogheaza sau bea fiindca nu ar mai fi fotomodel si in h2o niciun actor nici nu fumeaza macar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. spune doar un idiot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce prostie nu a murit dar daca a murit cea ce nu e posibil o sa vedem daca mai joaca in sezonol 3 din h2o Adauga apa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ee adevarat nu a muritx( si daca mai ziceti asa va injur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, n-a murit e preferata mea si seman tare mult cu ea si n-a murit ce glume proaste si nici emma nu a murit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit este o gluma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca na murit. e doar o superstitie.sunt un fan de-al ei.papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur este o gluma ar scrie pe internet daca ar fi murit dar nu scrie asta inseamna ca nu este adevarat si hotarativa odata nu unul spune da si altul nu eu va spun sigurv nu a murit este vie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uni ziceti ca cine va juca in sezonul 3 h2o dar acesta este din timp facut asa ca... Dar eu ton nu cred ca a murit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu cred ca este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu dar sper ca nu pentru ca e preferata mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am stiut nimic pana acum

dar cred ca e adevarat

charlotte o poate interpreta... sau nu se va mai da sezonul3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste! Nu a murit laughing, ba chiar acum este in concursul ''Miss Universe Australia 2009'', in marea finala! Si, pe langa asta, filmeaza deja alaturi de Claire si Cariba la sezonul 4 din H2O:J.A.Water...si, am auzit ca ar avea o propunere pentru. a filma in filmul ''scream 4'' rolul lui Sidney Prescott, dupa ce Neve Campbell s-a retras din proiectbig grin ...deci.Nu NU a murit :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca Phoebe Tonkin a murit din cauza drogurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca nu e adevarat deoarece joaca in sezonul 3 si in plus vrea sasi termine facultatea de actrita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este adevarat...cate minciuni mai bagai pe net! ce glume de prost gust aveti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a fost calcata de masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu e adevarat
ea nu a murit catre minciuni bagati pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu amurit nimeni nu stiu ce au oamenii astia in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o farsa prosteasca roxana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Phoebe Tonkin n-a murit. E o porcarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu a murit este doar un trucaj care sa-i faca pe fanii adevarati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, nu cred ca a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit. E doar o gluma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aflat cv dar nu este adevar