| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat

Răspuns Câştigător
| georgianacas a răspuns:

Ia idul meu si vb mitu_miau_la_tine

292 răspunsuri:
| smecherita a răspuns:

Ptr inceput` trebuie` sa vezi daca el te place IL intrebi chiar tu sau pui o prietena de a ta [ in care sa ai ff mare incredere ]
Chiar daca raspunsul este afirmativ sau negativTu nu trebuie sa te lasi Apoi incerci sa afli cat mai multe despre el [ hobby-uri, jocuri preferate si chiar daca are prietena ] daca are prietena incerci sa ii desparti, sa se certe, si sa nu mai vb unul cu celalalt Apoi de dai pe langa baiatul respectiv, flirtezi cu el, ii spui ca iti place fotbalul [DOAR DACA II place FOTBALUL] sau alte chestii placute de el Apoi le pui pe prietenele tale sa ca tie iti place de el Apoi el te va invita undeva si totul va merge ca pe roate! iar daca asta se intampla chiar invers imi pare rau sadcryingsadcrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa-l seduci, trebuie sa-l saruti si sa faci sex cu el... Apoi el e doar al tau...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in primul rand trebuie sa gasesti un subiect de discutie cu care sa comunicati apoi incet incet te apropi de el si il intrebi daca vrei sa vina maine cu tine pe faleza sau in oras asa incep sa gasesti punctul lui slab si sa va imrietenezi :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place de un baiat dar el se mai intilneste cu alte fete ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu l-am cucerit cu frumos mea si cu ochii mei de cristal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... trebuie sa fiiii draguta eu sunt fotomodel si l-am cucerit pe cel care il vroiam e al meu pe viata. id meu: bif2008 cine vrea sfaturi
\

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog ajutati-ma iub un baiat si cred ca si el ma place ca imi face ochi dulci dar nu vb cu mine deloc eu mai am o prietena si ei ii place de el va rog mult sa ma ajutati.id meu petunia. elena

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A BIG PROBLEM este u nbaiat super dragut de la nist e cursuri care incerc de anul trecut sa ma observe si am intrat la cursurila unde era sie l in prima zi am reusit sa i-au id -ul lui de la un coleg si peste cateva zile spune ca are 0prietena culme este in 98 si eu in 97 si nu-i tot tot am incercat dar tot nu am reusit cu prietenii lui nu pot sa vb fumeaza si decat cu un amik m-am imprietenit cica si mereu ne batem pana intr-o noapte cand in colg i-a spus ca-l plac ca am poze cu el si ca mi-am facut id-uir ca sa filtrez cu el si el a inceput sa rada si este aceeasi atmosfera dar imi este frica dar faza este ca daca il vad il bat si pe el si pe amicii lui asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce trebuie saispun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cum te comporti daca te vede atrasa sigur face primul pas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cum te comporti daca te vede atrasa sigur face primul pas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atata timp cat stie ca il placi si esti sincer cu el suigur va merge! dar trebuie sa insisti... unii baieti vor ca tu sa-i enervezi... terbuie sa fii tu insati. Trerbuie sa fii desteapta, draguta, amuzanta, da nici prea desteapta ca va fi gelos! happy Noroc
!happy happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fii tu insati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa vorbesti cu el cit mai cuceritor ca baiatul sa se indragosteasca el de tine si nu tu de el! Daca vezi nu se comporta ca si cum ar fi indragostit, mai bine las-o balta...Nu cred ca ar trebui sati arati tu sentementele ci sa-l ci sa-l faci ca el sa fie cucerit.Pentru ca acesta e rolul baietilor...Aceasta este o parere de la mine Korina! VA PUP!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io cred ca dac vrei sa cucresti un baiat trebuie sa ii spuy pe fata dar nu orisicine are curaj dar intotdeauna trebuie sa fii puCTUAL

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm...thinking pai mai intai trebuie sa. l cunosti fff.bine sa incepeti sa vorbiti(nu conteaza cum livelaughing p mess sau la telefon) daca incepe sa. ti spuna cateva secrete de ale lui inseamna ca ai reusit sa faci ceva sh atunci pac-pac p ellaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut la toti, eu m-am întîlnit un timp cu un baiat. Dupa o perioada ne-am certat. El avea un prieten ce ma simpatiza.Acum dupa atîta timp de despartire am inceput a vori cu acest prieten a lui ce ma place, acum si eu îl plac. Dar problema este ca însusi prietena mea tot îl place pe acest baiat.Nu stiu ce sa fac? Si cu el vreau sa fiu, dar nici pe ea nu vreau sa o perd? ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.trebuie sa va spun ca sunt experta in cucerirea unui baiat.pana acum an avuth. ceci pentru inceputh trebuie sa ai un machiaj senzatziunal.Deci trebuie sa conteze foarte mult si imbracamintea si cuafiura.deexemplu: daca t imblaci in negru te sfatuesc sa iti faci un machiaj asa un ros spre negru. iar cuafiura sa fie cat mai modesta si mai atragatoare ori iti lasi parul p spate ori tzil prinzi asa in toate directiile.la mine a functionath tot timpul. Apai nu trebuie sa-l lasi sa t aiba la degetul cel mic.thu trebuie sa il controlezi p el nu invers.Tre sa nu ii arati ca il iubesti sa sa te prefaci ca ii esti doar o prietena. Daca are prietena asta-i alta treaba.Atunci thu trebuie sa vezi cam ce costumatzie, machiaj si cuafiura are pers sespectisa si sa incerci sa fii mai presus decat pers respectiva.si trebuie sa fii thu insati si prima data trebuie sa ii afli mlabiciunile si atunci vei sti unde si cand sa ataci.mult succe!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine e ca cel pe care il iubestichiar daca nul cunosti mereu sai fii prin preajma dar cu toate acestea sa nu-l bagi in seama astfel el va vedea ca estiindiferenta de el si va incerca el sa te cucereasca asta sigur va merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpoti cuceri un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu`...

crd`ma...

si eu astept sa`mi cearah prietenia

el spune ca ma iubeste p mess imi spune ingeras`

si nu stiu ce sa fac`...

care ma ajutah`:X? dau fundita`

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! sunt deea oare daca se da la alte fete si apoi vine la mine si imi spune ca sunt dragostea lui spune adavarul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum il cuceresc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plac un baiat dar el place o alta fta(cred)big grin ar e super simpatic si face mereu glume. cum sa fac sa se apropie de mine mai mult? si doar i-am spus ca-l plac. si el a zis ca ma place. dar iese in oras cu fata aceea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Invata de la cei mai buni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Invata de la cei mai buni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Invata de la cei mai buni

| ionela1560 a răspuns:

Si eu iubesc un baiat foarte mult am fost cu el in clasa dar acum sunt la liceu. Am vorbit cu el pe mess dar am facut ceva ce regret si acum i-am spus ca il iubesc si el mi-a raspuns ca nu te iubesc, nu te plac, care parte nu o intelegicrying si peste cateva zile mi-a dat igg. I-am dat iar add pe un alt id dar nu a intrebat si el cine sunt eu vorbeam si el nici macar nu vorbea si cred ca mi-a dat iar igg si nu stiu ce sa fac cand il vad pe strada ma baga in seama dar pe mess nu imi puteti da un sfat va rog.crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda si eu iubesc pe cineva.si cea mai buna variaanta daca va plc putin este sai ziceti cuiva care se intelege cu el.si acea persoana sa ii zica.atentie! numai daca sunteti siguri ca va plc