| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat

Răspuns Câştigător
| georgianacas a răspuns:

Ia idul meu si vb mitu_miau_la_tine

292 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ***. nici voi nu stiu ce sa faceti. unii spun altfel. unii spun altfel.Hotarati-va odata
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place d un baiat, vorbesc cu el p mess in fiecare zi. dar mi`e frica sa ma intalnesc cu el pentru ca nu stiu dspr c sa vorbesc cu el. :-ss help me, pls!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii tu insati si totul va fi bine, nu fi fitoasa sau sa mergi in figuri.fi naturalawinking ca asta ii place cel mai mult, naturaletea, cheia femeii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este usor intr-un fel dar uneori chiar complicat dar mie mi-a reusit asa ca nu va temeti pana a nu inceka o sa vedeti ca nu va va parea raw dc incercatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa fi nu stiu cum ca sa il cuceresti ...mai bine e sa fi u insuti totul vn de la sine...acum depinde si de baiat ce ii place la o ft.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un baiat poate fi cucerit usor sau greu. Cel mai bine este sa fi sincera, sa fi tu insuti, sa nu te dai mare si sa fi populara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt georgiana si am 13 ani si plac un baiat de 15-16 ani. Am avut o sansa cu el dar am ratato eu am incercat in felul urmator: m-am dat pe langa el si am incercat sa ii fac pe plac dar am ratat ma intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu am respuns nu stiu si cand am incercat a 2 oara nu mi-a mai mers asa ca acum incerc sa fiu iar cu el.Va rog dati-mi un sfat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il vreau pe andrei! pasat georgiana din gl

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu! fii tu insati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa cuceresti un baiat
in zodia leu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.sunt indragostita peste cap de un baiat. cre ca tine un pic la mine deoarece ma tot pupa pe obraz, ma ia in brate si altele dar eu cred ca o face doar din gluma, dar asa face cu mai multe fete, dar eu cred ca cu mine e altceva pentru ca pe ele nu le pupa.si cu mine vb fff frumos. ce sa fac pentru al cucerii cu adevarat? va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi tu insati... iar daca aveti prieteni comuni e si mai binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai.sunt multe tehnici ce pun o fata foarte muult pe treaba.ai incercat sa citesti vreo revista pentru fete? te va ajuta mult.eu am multe acasa.(o multimeeee) si mau ajutat.nu-ti pot spune toate miturile astea.regula 1:zambeste mereu in preajma tipului de care esti indragostita! daca vei fii trista pe langa el el se va plictisi. spune-i un banc.atunci cand il vezi salutal mereu, zambind larg jucandute prin par.asta ii inebuneste pe baieti. dc? pari dragalasa iar lor. le palce asta! cam atat.succes girl! pupicy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. cam am citit toate mesajele si cred ca sunt toate foarte bune dar cred ca lipseste un singur lucru:oare cat va dura aceasta relatie? te intrebi intodeauna, si mi-e mi-a placut foarte mult de un baiat si il cunosteam de 3 ani, dar inca nu am avut o conversatie lunga, dar acum incep sa-l uit si m-am indragostit de un baiat care e foarte frumos, si inca nu prea stie cine sunt dar are o informatie buna:ne-am mai intalnit o data, si o sa ne intalnim foarte curand la o nunta, si acolo o sa vada ce frumoasa sunt si ca am calitati care trebuie sa le observe toti baietii sper ca am fost de folos...Cu bine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa fim seriosioh go on sunt baieti bunoci si fainoci la gramada, si ei prefera fetele tari, sa arate cat de cat bine si sa aiba corp fain. eu de exemplu acum am o relatzie libera cu un bunok, in relatzia asta e vorba despre sex, dar eu ca o prosta m-am indragostit de el si vreau sal cuceresc. cum sa am zis, cea mai buna metoda e sa nu vada c esti moarta dupa el,,,, si din cand in cand sa mai vii cu o mica schimbare, sa apari altfel imbracata, sa ii apari in fata lui cu o lenjerie intima sexy si negru, sau si cu o sticla de vin. cel mai important sa fii sincera, alaturi de el, detreaba si sexywinking parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt intr-o situatie foarte dificila. imi place de 2 baieti si nu stiuy pe care sal aleg. pe unul il cheama silu iar pe celalalt tymy. pe silu il iubesc de 2 ani iar acum incearca sa stea cu mine. dar am suferit prea mult pentru el timp de 2 ani in care m-a facut in toate felurile posibile. dar ink il mai iubesc si as vrea totusi sa stau cu el. iar de tymy m-am indragostit de 2 sapt.cam asa. dar el nu m-a facut sa sufar si m-am si sarutat cu el intr-o seara. dar a doua zi nici nu a mai vb cu mine doar ceau mi-a zis. acum a inceput sa mai vb. chiar nu stiu pe cine sa aleg. ajutati-ma va rog cu cateva sfaturi. pls.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am 12 ani si le plac la 4 paieti de mine. dar stiu pe cine sa aleg ionut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iubesc un baiat nu de la prima vedere asa pe parcus m-am apropiat de el dar el nu stie ca il iubesc ma poate ajuta cine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebue sa fii draguta cu el, sa ai multa incredere, sa fiialaturi de ei cind ii va fi greu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este necesar sa va intelegeti sa comunicati cit mai mult sa nu aveti secrete intre voi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este necesar sa va intelegeti sa comunicati cit mai mult sa nu aveti secrete intre voi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca depinde de baiat. Uni prefer fetele simple, alti fetele tupeiste si cat mai impopotonate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 11 ani, trec pe cls a 5, si iubesc un baiat de 13-14 ani, care trece in clasa a 7, la inceput lui ii placea de mine, dar mie imi placea de un alt baiat, apoi m. a facut sa ma indragostesk de el, am avut multe certuri, dar eu mereu l.am iertatsadam fost impreuna 1 saptamanasadapoi ne.am certat raw de tot, a fost cearta finala. apoi ne.am despartit, dar mie si acum imi place de elsadmaine 31/8 se vor face 4 luni de cand il iubesc eu nu prea il mai bag in seama, dar nici el pe mine si nu stiu cum sa fac sa il rekuceresk va rog ajutati.ma id mewjm3ch3ryta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce trebuie sai faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o problema:este un baiat in clasa mea foarte simpatic si fizic si sufleteshte. El e foarte bun prieten cu prietena mea cea mai buna. Dar, am aflat ca are prietena de la ea, tot o colega de clasa, cu toate ca nu cred ca e adevarat, pentru ca nimic nu arata acest lucru poate doar a vrut sa se dea mare si tare? Sunt topita dupa el va rog mooooooolt! P. S. Fata de care mi-a spus prietena mea ca ii place nu e cea mai frumoasa si are multe cosuri deci nu trebuie pus accentul pe exterior...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubestel si te va iubi si el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu Nu Stiucrying ajutati-ma si pe minecrying. VA rog Mult... Imi Plce d eel. sa nu stiu cum sa fac?cryingcrying(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac sa cuceresc un baiat de la mine din clasa mie imi place de el si el nujtie ca imi place de el lui ii place de alte fete din clasa vreau cu orice pret sa il fac sa moara dupa mine va rog din suflet sa ma ajutati dati-mi un sfat ca simt ca nebunesc cand vine scoala si il vad cu toate pitipoancele va multumesc datymi un sfatkiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hi! sunt claudia si am noua ani imi nu imi plac baieti doar am un prieten sunt o eleva silitoare cuminte si desteamta pa te pup!